/  KONTAKTAI  /  

INTERNETO SVETAINĖS KŪRIMAS - KAINA  

Siekdami skaidrumo ir aiškumo bei taupydami Jūsų laiką, skelbiame interneto svetainių kūrimo kainas.  Svetainių kūrimo ir susijusių paslaugų rinkoje tai nėra įprasta - paprastai kainos yra derybų klausimas. Tačiau bendraudami su klientais pastebėjome, kad kainos išsiaiškinimas skambinant arba rašant e-paštu dešimtims įmonių ne visada gali būti efektyviausias ir greičiausias būdas rasti geriausią pasiūlymą. ​

Interneto svetainės kūrimas nemokamai

Esant pageidavimui, galime įdiegti ir paruošti darbui standartinę interneto svetainę, su minimalia pavyzdine informacija, keliais pavyzdiniais puslapiais.  Klientas pats susikuria reikalingus puslapius, meniu punktus, susideda reikalingą informaciją, nuotraukas, ir esamų įrankių pagalba susikuria savitą stilių, spalvas, šriftus ir t.t. Diegiama svetainė yra pilnavertė, su turinio valdymo sistema, dizaino ruošiniais, įdiegtais šriftais, spalvomis, pritaikyta mobliems. Paslauga teikiama užsisakius svetainės talpinimo planą SSL metams. Plačiau apie talpinimo planus rasite čia.
​ 

Reprezentacinės svetainės sukūrimas - kaina

Sukuriame pilnai veikiančią interneto svetainę su visais reikalingais puslapiais (iki 20 puslapių), sukeliame ir profesionaliai išdėstome informaciją bei nuotraukas, suderiname stilių, spalvas, ​šriftus.  Įdiegiame turinio valdymo sistemą, kurios pagalba svetainę galima savarankiškai redaguoti, plėsti ar keisti. Informaciją pateikia užsakovas. Kaina 200€. Papildomai reikės talpinimo plano metams. Plačiau apie talpinimo planus rasite čia. Esant poreikiui, galime užregistruoti domeną Jūsų vardu - kaina 10€.
​ 

Didelės interneto svetainės kūrimas - kaina

Sukuriame pilnai veikiančią interneto svetainę su visais reikalingais puslapiais (iki 100 puslapių), sukeliame ir profesionaliai išdėstome tekstus bei nuotraukas, video, dokumentus,  sukuriame dizainą, suderiname stilių, spalvas, ​šriftus. Įdiegiame turinio valdymo sistemą, kurios pagalba svetainę galima savarankiškai redaguoti, plėsti ir keisti. Informaciją pateikiama užsakovo. Kaina 500€. Jeigu puslapių yra daugiau nei 100, kiekvieno papildomo puslapio sukūrimas 5€.  Jeigu reikalingi papildomi programavimo darbai, tekstų rašymas ar vertimas, nuotraukų parinkimas ir t.t., kaina derinama.  Taip pat bus reikalingas vienas iš talpinimo planų metams bei domenas.

Interneto svetainės programavimo darbai - kaina

Galime suprogramuoti įvairios paskirties interneto svetainę - sistemą, skirtą pvz.: klientų registravimuisi, rezervacijoms, galime pajungti apmokėjimus, sukurti surinktų duomenų valdymo aplinką. Atliekame įvairios paskirties sistemų projektavimą ir programavimą. Programavimo kaina 8€/val. arba pagal atskirą susitarimą.    ​
​ 


​UAB TOP MEDIA   ​Visos teisės saugomos